Angelina Jolie Yeni Bir Projenin Yönetmenliğini Üstlenecek

_DSC9838.NEF Day 7 CardB 1st Trip

Angelina Jolie, savaş fotoğrafçısı Don McCullin’i ele alan Unreasonable Behaviour filminin yönetmen koltuğunda oturacak. Filmin yapımcıları arasında ünlü aktör Tom Hardy de yer alıyor.

Daha önce yönetmen koltuğunda oturduğu First They Killed My Father filmiyle Altın Küre kazanan deneyimli oyuncu Jolie, yeniden yönetmenlik yapmaya hazırlanıyor. Yeni projede Jolie, İngiliz savaş fotoğrafçısı Don McCullin‘in hayatını anlatacak olan filmin yönetmenliğini üstlenecek.

Filmin yapımcıları arasında usta aktör Tom Hardy de yer alıyor. Hardy ile birlikte Dean Baker, Hardy Son & Baker şirketi ile filmin yapımcılığını üstlenecek. Gregory Burke, Unreasonable Behaviour’ın da senaryosunu yazacak.

Filmin yönetmen koltuğunda oturacak olan Jolie, yapım ile ilgili açıklamalarda bulundu. Jolie “Don McCullin’in hayatını sinemaya aktarma şansı yakaladığım için onur duyuyorum. Savaşın gerçekliğine tanık olmaya bu denli bağlı oluşuna, savaşın sonuçlarına katlananlara olan saygısına ve empatisine, bu korkusuzluğunun ve insancıllığının eşsiz kombinasyonuna hayranım. Don’un fotoğrafçılığı kadar tavizsiz, tanık olduğu olağanüstü insanlar ve olaylar ile gazetecilikte eşsiz bir dönemin yükseliş ve düşüşü hakkında bir film yapmayı umuyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Tom Hardy projede oyuncu olarak yer alabilir.

“Angelina’nın Kamboçya’daki son filmini izledikten sonra ve oradaki savaşta oldukça uzun süre bir süre vakit geçirmiş olmamdan dolayı, onun o zamandaki yerleri güçlü ve doğru bir şekilde tasvir edişinden çok etkilendim.” ifadelerini kullanan Don McCullin, Jolie’nin yönetmenliğinden övgü dolu sözlerle bahsetti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.