Aykut Enişte’nin Devam Filmi İçin Çalışmalara Başlandı

2019 yılında vizyona giren ve vizyonda kaldığı süre boyunca 567.380 seyirci tarafından izlenen Aykut Enişte, büyük bir seyirci kitlesi oluşturmayı başardı. Şimdi de hikayenin devam filmi için çalışmalara başlandı.

Cem Gelinoğlu’nun Giray Altınok ve Muammer Tali ile birlikte senaryo kadrosunda bulunduğu, Onur Bilgetay‘ın yönetmenliğini üstleneceği Aykut Enişte’nin oyuncu kadrosunda; Cem Gelinoğlu, Ege Kökenli, Melis Babadağ, Müfit Kayacan gibi oyuncular yer almıştı. Yeni filmin hazırlık duyurusuna baktığımızda filmin oyuncu kadrosuna Hakan Yılmaz’ın da dahil olduğunu görüyoruz.

Özellikle film sinemalardayken ve dijital platformlarda yayınlanmasından sonra büyük bir kitle tarafından sevilerek izlenen Aykut Enişte, Eltilerin Savaşı filminin yönetmenliğini de üstlenen Onur Bilgetay tarafından yönetilmişti. Hatta filmin müziklerini yapan Barış Diri, Eltilerin Savaşı müziklerini de yapmıştı.

Büyük bir merakla beklediğimiz Aykut Enişte hikayesinin, yakın zamanda bizlerle buluşacak olmasından dolayı sevinçliyiz. Yolu açık, seyircisi bol olsun! Filmin okuma provası videosunu da gelin hep birlikte izleyelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.