Ben Affleck ‘The Flash’ Filminde Batman Karakterini Yeniden Canlandıracak

Be Affleck yakın zamanda çalışmalarına başlanacak olan The Flash filmiyle birlikte Batman karakterine yeniden hayat verecek. Ben Affleck’in Batman karakterini yeniden oynayacağını filmin yönetmeni Andy Muschietti yaptığı açıklamalarla doğruladı.

Warner Bros. ve DC Films geçtiğimiz yıllardan itibaren DC Sinematik Evreni’nin canlanması için uğraşıyorlar. Marvel filmlerinin son yıllardaki büyük başarısı, DC yetkilerinini adeta harekete geçirmiş durumda. Yeni The Flash filminin ve yeni bir Batman filmi yoldayken eski bir Batman’i yeniden izleyecek olmak biraz şaşırtıcı. Ben Affleck en son ”Batman v Superman: Dawn of Justice” ve ”Justice League” filmlerinde rol almıştı.

Yeni proje; The Flash ile birlikte Barry Allen karakterine odaklanacak ve projede daha önce de Batman projelerinde bulunmuş olan Michael Keaton yer alacak.

Andy Muschietti geçtiğimiz yıllarda 2017 ve 2019 yıllarında IT serisinin yönetmenliğini üstlenmişti. Şimdi de verdiği röportajda Ben Affleck’in Batman karakterine ne kadar fazla yakıştığını dile getirdi. Hem vücut ve hem yüz yapısının Batman oynamaya uygun olduğunu söyleyen yönetmen, yakın zamanda kendi Batman karakterini bizlerle buluşturacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.