Charlize Theron’un Başrolünde Yer Aldığı The Old Guard’ın Fragmanı Yayınlandı

Yılların güzelliğinden gram eksiltemediği, Oscar ödüllü Charlize Theron‘un yeni Netflix filmi Old Guard’dan fragman yayınlandı.

Dünyanın en popüler dijital içerik platformu Netflix üzerinden izleyiciyle buluşacak olan filmde; ölümsüz savaşçılardan oluşan ve yüzyıllar boyunca kötülüğe karşı mücadele veren bir ekip konu alınıyor. Ekip, yüzyıllardır gizemli bir ölümsüzlüğe sahiptir ve bu ölümsüzlük dünyanın kötülüklerden korunmasını sağlamaktadır. Ancak kendilerini titizlilikle gizleyen, bir fotoğraf karesinde bile rastgele çıkmamaya çalışan bu grubun üyeleri bir şekilde kötüler tarafından keşfedilir ve yetenekleri kopyalanmak istenir. Grubun artık bundan sonra verecekleri mücadele; kendi hayatlarını korumak ve yeteneklerinin kötülerin ellerine geçmemesini sağlamaktır.

Charlize Theron’un Andy adlı bir ölümsüze hayat verdiği yapımın fotoğrafları çok yakın zamanda paylaşılmıştı.

Gina Prince-Bythewood‘un yönetmenliğini üstlendiği The Old Guard adlı filmde, KiKi Layne, Chiwetel Ejiofor, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli gibi isimler Akademi ödüllü Theron’a eşlik ediyor. 10 Temmuz‘dan itibaren Netflix’te yayınlanacak olan filmin fragmanını gelin hep birlikte izleyelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.