DC Hız Kesmiyor! Black Adam’dan İlk Teaser Yayınlandı

Son yılların hızlı yapım şirketi DC, son günlerde yayınladığı The Batman, Wonder Woman 1984 ve Suicide Squad tanıtımlarından sonra şimdi de yeni bir teaser yayınladı. Yayınlanan videoda; konsept ve karakter tanıtımları yapılmış oldu.

Büyük bir merakla beklenen ve Dwayne Johnson‘un başrolünde yer aldığı Black Adam, DC’nin son yıllarda ortaya koyacağı en iddialı projelerin başında yer alıyor. Özellikle son yıllarda anti-kahramanların yükselişte olması, Joker ve Venom gibi filmlerin büyük gişe başarıları elde etmesi; DC Sinematik Evreni’ne yeni bir filmin eklenmesine yol açmış olabilir.

Black Adam Shazam! 6 Güç filminin bir spin-off projesi olarak karşımıza çıkacak. 2019 yılında vizyona giren yapımda; Black Adam karakterini göremesek de, herkes Shazam kadar Black Adam’ı konuşmaya başlamıştı. Black Adam normalde Shazam’la birlikte çizgi romanlarda yıllarca yer almıştı. Shazam ile birlikte ikiz kardeş olan karakter, başlarda kötü bir karakter olarak karşımıza çıksa da, 2000 yılından sonra yayınlanan çizgi romanlarda bir anti-kahramana evrilmişti.

Geçtiğimiz gün düzenlenen DC FanDome etkinliğinde DC tarafından yayınlanacak olan filmler hakkında detaylar izleyiciyle buluşmuştu. Black Adam filmi hakkında detaylar da bu etkinlikte karşımıza çıktı.

Yayınlanan teaser görüntülere baktığımızda; Hawkman, Dr. Fate, Cyclone ve Atom Smasher gibi karakterler filmdeki yerini alacak. Yaklaşık 10 yıldır bu film için hazırlanan Dwayne Johnson‘un yer aldığı yapımın yönetmenliğini Jaume ColletSerra üstlenecek. Gelin hep birlikte 22 Aralık 2021’de vizyonda yer alacak filmin teaser görüntülerini izleyelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.