Ekim Ayında Vizyona Girecek Wonder Woman 1984 Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

DC Fandome etkinliği ile birlikte pek çok yeni filmin yeni görüntülerine de ulaşmıştık. Bunlar arasında The Batman fragmanı ve Black Adam teaser görüntüleri de bulunuyordu. Şimdi de Woner Woman 1984 filminin yeni fragmanı seyircilerle buluştu.

Gal Gadot, Chris Pine ve Robin Wright gibi kaliteli oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film; ilk olarak 2017 yılında seyirciyle buluşmuştu. Batman ve Superman, Justice League gibi yapımlarla da karşımıza çıkan Gal Gadot, seyirciler tarafından fazlasıyla sevilince serinin devam filmlerinin çekilmesine karar verilmişti.

Normal şartlarda Haziran ayında vizyona girecek olan, pandemi nedeniyle 14 Ağustos’a ertelenen Wonder Woman 1984, 2 Ekim’de vizyondaki yerini alacak. 2020 yılına hızlı bir giriş yapan, 2021 için kaliteli yapımlarını da vizyon takvimine ekleyen Warner Bros, belki de bu süreçte en büyük etkilenen yapım şirketlerinin başında geliyor.

Ekim ayında vizyona girecek olan filmde; çizgi romanlarda da fazlasıyla aşina olduğumuz Cheetah karakteri Wonder Woman‘ın karşısında yer alacak. İlk filmin de yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins’in yönetmenliğini üstlendiği Wonder Woman 1984’ün yayınlanan fragmanını gelin hep birlikte izleyelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.