Gal Gadot Ajan Filmi Heart of Stone Filminin Başrolünde Yer Alacak

Skydance Media’nın bünyesinde gerçekleştirilecek olan Heart of Stone, Gal Gadot’un başrolünde vizyona girecek.

Tom Harper’ın yönetmen koltuğunda oturacağı, The Old Guard’ın yazarı Greg Rucka’nın senaryosunu kaleme alacağı Heart of Stone’nun yapımcıları arasında David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger, Gal Gadot gibi isimler yer alıyor.

Heart of Stone’un konusu hakkında henüz net bir açıklama da yapılmadı. Yapımın 007 tarzında bir film olacağı tahmin ediliyor. Gal Gadot son olarak Wonder Woman 1984, Death on The Nile ve Red Notice filmlerinin çekimlerini tamamlasa da, 3 film gösterime girmek için hazırda bekliyor. Diğer yandan filmin yönetmeni olacak isim Tom Harper, Forever filmi için hazırlanmaya devam ediyor. Yönetmen, War & Peace, Peaky Blinders, Misfits ve This Is England ’86 gibi dizilerin bölümlerini çekmişti.

Ayrıca Skydance yapım şirketi, Paramount ile ortak olarak hayata geçirdiği Top Gun: Maverick’in vizyona girmesini bekliyor. Şirketin; Michael B. Jordan’lı Without Remorse, Henry Golding’li Snake Eyes diğer projeleri arasında yer alıyor. Gal Gadot’un başrolünde yer aldığı bir ajan filmini büyük bir merakla bekliyoruz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.