Jason Segel’in Başrolünde Yer Aldığı Our Friend Filminden Fragman Yayınlandı

Unutulmaz dizi How I Met Your Mother dizisinden tanıdığımız Jason Segel, Dakota Johnson ve Casey Affleck’in başrollerinde yer aldığı Our Friend filminden fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite‘in üstlendiği Our Friend filminden fragman yayınlandı. Film dünya prömiyerini daha önce Toronto Uluslararası Film Festivali‘nde gerçekleştirmişti. Our Friend’in önümüzdeki yıl dijital platformlarda yayınlanması ve eş zamanlı olarak vizyona girmesi bekleniyor.

Our Friend filmi; kanser teşhisi konan bir çift ve onların en yakın arkadaşı arasındaki ilişkiyi konu alıyor. Casey Affleck’in canlandırdığı Matt ve Dakota Johnson’ın canlandırdığı Nicole, küçük iki çocuğuyla beraber yaşayan bir çifttir. Nicole’e konan kanser teşhisi ise çiftin hayatını olumsuz bir şekilde etkilemeye başlar. Çiftin arkadaşı olan ve Jason Segel’in canlandırdığı Dane ise onlara taşınmayı teklif eder. Çocuklarla ilgilenmek, yemek hazırlamak gibi ev işlerini üstlenerek çiftin yüklerini biraz olsun hafifletmek ister. Geçici bir süre çiftin yanına taşınan Dane, diğer iş ve sorumluluklarını bırakarak çiftle kalmaya devam eder.

Filmin senaryosunu ise The Dynamiter, American Woman, Run All Night gibi filmlerin senaryolarını yazan Brad Ingelsby kaleme almıştı. Filmin yapımcıları arasında Rebecca Feuer, Michael Heimler, Ben Stillman gibi isimlerin yanında uygulayıcı yapımcı olarak Ridley Scott da yer alıyor.

Filmin yayınlanan fragmanını gelin hep birlikte izleyelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.