Marvel Evreni’nde Geçecek Fantastik Dörtlü Filmi Geliyor

Disney’in Fox’u satın almasından sonra pek çok Fox ve Marvel projesinin Disney çatısı altında birleşeceği uzun zamandır konuşuluyordu. Geçtiğimiz yıl Marvel yetkililerinin yeni bir Fantastik 4’lü filmi üzerinde çalıştığı sinyalleri verilmişti. Şimdi de yeni filmde Emily Blunt’ın yer alması bekleniyor.

Covid-19’dan dolayı Disney hisselerini satma tehlikesiyle karşı karşıya gelmiş, sinemaların yeniden açılmasıyla filmlerden bazıları vizyonda yayınlanmıştı. Disney Plus çalışmalarının hızlanması, aşı çalışmaları gibi çalışmaların ciddiyet kazanması sonucu Disney yeni projelere yönlenmeye başladı.

Fantastik 4’lü gibi büyük bir hayran kitlesi olan yapımı yeniden ele almak isteyen Disney, bu karakterleri Marvel Evreni’ne dahil edip, daha önceki yapımları hiçe sayarak baştan bir hikaye oluşturabilir.

Ant-Man serisinin yönetmeni olan Peyton Reed; yeni filmin yönetmenliğinde en büyük adaylardan birisi sayılıyor. Daha önce de aynı hikaye için benzer çalışmalar yapan yönetmenin, bu projede büyük bir ivme yakalayacağı düşünülüyor.

En yakın sağlıklı bir ihtimalle filmin 2023’te vizyonda olacağı düşünülüyor. Çünkü Disney’in ertelenen yapımları, beyaz perdeye aktarmka istediği bazı yapımları var. Galaksinin Koruyucuları ise bunun en kanlı canlı örneği. Galaksinin Koruyucuları’ndan sonra çalışmaları yapılması beklenen yapımı büyük bir merakla bekliyoruz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.