Rocky IV, Yeni Kurgusuyla Yeniden Vizyonda Olacak

İlk olarak 1976 yılında vizyona giren ve o günden bugüne kadar boksa başlayan herkesin üzerinde büyük bir etki bırakan Rocky serisi, günümüzde yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıllarda Creed serisiyle Rocky efsanesi devam etse de, Rocky IV yeniden yönetmen kurgusuyla karşımıza çıkacak.

Creed

Rocky IV’ün 35. yıl dönümü olan 27 Kasım’da vizyona girecek olan efsane film, 1985 yılında 300 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Filmde ise soğuk savaşın esintileri mevcut. Bir Amerikalı boksör, Rusya’da Sovyetler Birliği’nin en iyi boksörü Ivan Drago ile mücadele etmeye karar veriyor. Bu da sinemanın politik mesajlar vermedeki en büyük örneklerinden sayılabilir. Ayrıca Rocky filmde; en iyi arkadaşı Apollo Creed’in intikamını almak için mücadele de veriyor.

Filmin başrollerini ise 2 efsane aktör Sylvester Stallone ve Dolph Lundgren paylaşıyorlar. Sylvester Stallone, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla filmi yeni bir bakış açısıyla izleyeceğimizi duyurdu. Usta aktör, filmin hem yönetmenliğini hem de senaryosunu üstlenmişti.

“35. yıl dönümü için, Rocky 4 benim tarafımdan hazırlanan yeni bir yönetmen kurgusuyla geliyor. Şimdiye kadar harika görünüyor. Oldukça duygulu. Bu fırsat için teşekkürler MGM.” ifadelerini kullanan efsane aktör, yeni kurguyla ilgili fazla detay bilgi de vermedi. Fragmanı yakında yayınlanması muhtemel olan film hakkında bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.