Son James Bond Filmi No Time To Die İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Daniel Craig’in başrolünde yer aldığı, efsane seri James Bond serisinin son filmi No Time To Die için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda da anlaşılıyor ki, bizi yine aksiyon dolu bir sinema seansı bekliyor.

Müziklerini Billie Eilish’in yaptığı, James Bond serisinin de en uzun filmi olma ünvanını elinde bulunduruyor. Daniel Craig’in son kez yer alacağı James Bond filminde; son yılların yükselen oyuncusu Rami Malek yer alıyor. Yönetmenliğini Cary Joji Fukunaga’nın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda; Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Ana de Armas, Naomie Harris, Jeffrey Wright ve Rory Kinnear gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.

Normalde Nisan ayında vizyonda olması gereken film, son olarak 20 Kasım 2020’ye ertelenmişti. Belki de ilk ertelenen sinema filmi olarak dikkat çeken yapım, ertelendiği andan itibaren vizyona girmesini bekleyen hayranlarını fazlasıyla üzmüştü.

Hikaye ilk olarak 1952 yılında bir İngiliz deniz subayı olan Ian Fleming tarafından yazıldı. Şimdiye dek 25 sinema filmi ile karşımıza çıkan yapımlarda Daniel Craig fazlasıyla dikkat çekmişti.

Daniel Craig’in başrollerinde yer aldığı diğer James Bond filmleri şöyle;
-Casino Royale
-Quantum of Solace
-Skyfall
-Spectre

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.