Spider-Man 3 Ertelendi: İşte Yeni Vizyon Tarihi!

Covid-19 her geçen gün sevdiğimiz yapımların ertelenmesine yol açmaya devam ediyor. Şimdi de Marvel ve Sony tarafından alınan kararla birlikte Spider Man hikayesinin yeni filmi 1,5 ay gibi bir süre sonraya ertelendi.

Sinema sektöründe en popüler filmlerin sahibi olan Marvel, Sony ortaklığı ile vizyona soktuğu Spider Man hikayesinin yeni filmini erteleme kararı aldı. Filmde Örümcek Adam karakterini Tom Holland canlandırıyor.

Salgın nedeniyle bazı filmler süresiz ertelenirken, bazıları da ertelememek için direnme kararı almıştı. Ancak vaka sayılarının özellikle ABD’de düşüşe geçmemesinden sonra, ABD’de vizyona girmeden diğer ülkelerde vizyona girebileceği açıklanmıştı. Şimdi de yapılan açıklamaya göre Spider Man 3; 5 Kasım 2021 olan vizyon tarihini 17 Aralık 2021 olarak değiştirdi.

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. evreye geçiş yapmasından sonra pek çok Marvel karakteri de emekliye ayrılmıştı. Yeni evrede de Spider Man karakterinin fazlasıyla yer alması bekleniyor. Özellikle son filmde Iron Man’in Spider Man’e eşyalar bırakması, bunun en büyük kanıtıydı.

2021 yılının ilk çeyreğinde çekimlerinin tamamlanması beklenen Spider Man 3’ün, Aralık ayında vizyona girecek olması sinema sektörü için de umut verici. Çünkü Marvel ve DC karakterlerinin tüm dünyada büyük bir hayran kitlelerinin olması, sinemalar için de seyirciler için de büyük bir umut kaynağı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.