Tom Hanks’in Yeni Projesi Elvis’in Çekimleri Süresiz Olarak Durduruldu

Tom Hanks ve Rita Wilson Elvis filminin çekimleri için gittikleri Avustralya’da Corona Virüsüne yakalanmışlardı. Tom Hanks daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; virüsten kurtulduklarını ve karantina altında olduklarını dile getirmişti.

Geçtiğimiz günlerde Elvis filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Filmin yönetmeni Baz Luhrmann, sosyal medyadan yaptığı açıklamada filmin çekimlerinin süresiz olarak askıya alındığını dile getirdi. Açıklamada filmin çekimlerinin durdurulmasını duyururken günde 5 kere elimizi yıkamamız gerektiğini de dile getirdi.

Filmin projesi ilk olarak 2014 yılında Baz Luhrmann tarafından başlatılmıştı. Prodüksiyonu 2020 Ocak ayında başlanan filmin çekimleri Mart ayında durduruldu. Film 1 Ekim 2021‘de sinemalarda yerini alacaktı. Tom Hanks filmde Elvis Presley’in efsane menajeri Tom Parker‘a hayat verecek.

Filmin yönetmeni Luhrmann; Romeo ve Juliet, Great Gatsby ve Moulin Rouge! gibi önemli filmlerin de yönetmenliğini üstlenmişti. Yaptığı tüm projelerde ödülleri silip süpüren yönetmenin, böylesine önemli bir filmde yer alacak olması herkes tarafından merakla bekleniyordu.

Biyografi filmlerinin son yıllardaki çıkışı; Elvis Presley’in hayatının sinemalara taşınmasına yol açtı. Umarız ki; Tom Hanks’in yer alacağı bu film, yakın zamanda seyirciyle buluşabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.