Tom Holland’lı Cherry Filminden Yeni Görseller Yayınlandı

Avengers: Endgame’in yönetmen koltuğunda oturan Russo Kardeşler, Tom Holland’ın başrolünde yer aldığı Cherry filmi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İkinci Captain America filmini yönettikten sonra büyük yankı uyandıran Russo Kardeşler, zaman geçtikçe Marvel Sinematik Evreni’nin en önemli isimleri olmayı başardılar. Captain America: The Winter Soldier ve Captain America: Civil War’u yönettikten sonra Avengers filmlerini Joss Whedon’dan devralan Russo Kardeşler, geçtiğimiz yıl Avengers: Endgame ile sinema tarihinin en yüksek hasılatını elde ettiler.

Marvel’dan bir süre uzak kalmaya karar veren Russo Kardeşler, Cherry gibi büyük bütçelerin olmadığı yeni filmi yönetecekler. Filmin başrolünde ise Marvel Sinematik Evreni’nin geleceği olarak kabul edilen Tom Holland yer alacak. Tom Holland’ın başrolünde yer aldığı filmden yeni görseller yayınlandı.

Nico Walker‘ın kitabından uyarlanan filmin senaristiliğini The Path dizisiyle tanınan Jessica Goldberg ve Angela Otstot üstlendiler. Walker’ın gerçek hayat hikayesinden esinlenen film, Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikayesini anlatıyor.

Şubat 2021’de vizyonda yer alacak film; Mart 2021’de AppleTV+ üzerinden yayınlanmaya devam edecek. Apple, filmin haklarını Eylül ayında satın almıştı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.