Türkiye’nin İlk İnteraktif Dizisi ‘Eee Sonra’ Yakında

İnteraktif denince akla ilk olarak Netflix’in ortaya koymuş olduğu projeler geliyor. Black Mirror: Bandersnatch, Bear Grylls’in hazırlayıp sunduğu  You vs. Wild gibi yapımlar seyirci tarafından oldukça beğenilmişti.

Şimdi de interaktif yapımların arasına bir yenisi daha eklenmeye hazırlanıyor. Başrollerinde; Scorpe adlı uygulamadan tanıdığımız ve Her Yerde Sen adlı dizide yer almış olan Deniz Işın ve Komedi Dükkanı adlı komedi programıyla bizleri uzun süre güldürmeyi başarmış Sarp Bozkurt yer alıyor. Sarp Bozkurt; Amacı Olmayan Grup filmi ile vizyona girmeye hazırlanırken filmin vizyon tarihi salgın sebebiyle ertelenmişti.

İnteraktif filmin yapımcılığını Stellar Yapım üstlenirken, yönetmenliğini ise daha önce Muhteşem Yüzyıl, Dinle Sevgili, Amacı Olmayan Grup ve Deliormanlı gibi projelerde yer almış olan Emre Bahadır Çırakoğlu üstleniyor.

Eee Sonra adlı dizinin afişi ve hakkındaki bilgiler projenin sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Ülkemizde ilk defa interaktif bir dizi izleyecek olmaktan dolayı büyük bir heyecan içindeyiz desek yeridir. Projenin yolu açık, seyircisi bol solsun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.