Wonder Woman 1984 Yeniden Ertelendi! İşte Yeni Tarih:

İlk olarak Haziran ayına, daha sonra Ağustos ayına ve en sonunda Ekim ayına ertelenen Wonder Woman 1984, Tenet’in gişede beklenen izleyiciye ulaşamamasından sonra ertelendi. Film şimdi de 25 Aralık 2020 tarihinde seyirciyle buluşacak.

DC ve Warner Bros. yapım şirketleri The Batman, Black Adam, Tenet, Wonder Woman 1984 ve Suicide Squad 2 gibi pek çok yapımı duyurusu ve vizyona adım atmasıyla büyük bir atılım gerçekleştirmişti. Geçtiğimiz günlerde yeni Batman olacak olan Robert Pattinson’un Covid-19 testinin pozitif çıkmasından sonra The Batman filminin çekimleri yarım kalmıştı. Şimdi de Tenet’in gişede patlama yaşamaması, Gal Gadot’un başrolünde yer aldığı Wonder Woman serisinin yeni filmi Aralık ayına ertelendi.

Gal Gadot, Chris Pine ve Robin Wright gibi usta oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapım; ilk olarak 2017 yılında seyirciyle buluşmuştu. Batman ve Superman, Justice League gibi yapımlarla da karşımıza çıkan Gal Gadot, seyirciler tarafından fazlasıyla sevilince serinin devam filmlerinin çekilmesine karar verilmişti.

Ekim ayında vizyona girecek olan filmde; çizgi romanlarda da fazlasıyla aşina olduğumuz Cheetah karakteri Wonder Woman‘ın karşısında yer alacak. İlk filmin de yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins’in yönetmenliğini üstlendiği Wonder Woman 1984‘ün bir an önce izleyici karşısına çıkmasını temenni ediyoruz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.