Yeni Justice League’de Superman Siyah mı Olacak?

Justice League yönetmeninin kurgusundan yeni bir görüntü yayınlandı. Yayınlanan kurguda Superman siyah bir kıyafetle karşımıza çıkacak.

Justice League ilk olarak Zack Snyder tarafından çekiliyordu. Ancak Snyder’in projeden ayrılmasından sonra filmin yönetmenliğini Joss Whedon üstlenmişti. Film 2017 yılında vizyona girmiş ve seyircilerde büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı.

Daha sonra öğrenildi ki; Zack Snyder projeden ayrılmadan önce 4 saatlik bir çekim yapmıştı. Sosyal medyada başlayan bir kampanya sonucu Zack Snyder’in çektiği görüntülerin yeniden seyirciye sunulması istendi.

DC tarafından yapılan açıklama sonucunda, HBO Max üzerinden yeni bir Justice League serisinin yayınlanacağı açıklandı. Hatta geçtiğimiz günlerde Justice League’den teaser bir görüntü yayınlanmıştı.

Şimdi de Justice League: The Snyder Cut kurgusundan yeni bir görüntü yayınlandı. Yayınlanan kurguda Superman siyah bir kıyafetle karşımıza çıktı. Henry Cavill‘in canlandırdığı Superman karakteri, yayınlanan klipte 10 saniye boyunca karşımıza çıktı. Klipte Alfred ile konuşan Superman’in yeni görüntülerini gelin hep birlikte izleyelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.