Keyifli Bir Hafta İçin Farklı Şehirlerden Tiyatro Oyunları

Güzel bir hafta planı yaptınız, ancak o planın içinde keyifli bir akşam geçirebileceğiniz bir tiyatro oyunu yok mu? İşte kaliteli ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak, farklı şehirlerden tiyatro oyunları sizlerle. Oyunların biletleri Biletinial’da satışta!

5 GÖKKUŞAĞININ SONU

GÖKKUŞAĞININ SONU
Ankara

Efsanevi ve unutulmaz sanatçı Judy Garland’ın göz kamaştırıcı şöhretinin getirdiği eğlenceli, mücadele dolu ve travmatik serüvenini gözler önüne seren bu muhteşem oyun, 12-14 Kasım tarihlerinde Akün Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak. Oyunun biletlerine Biletinial üzerinden ulaşabilirsiniz.

4 MEDYUM

MEDYUM
Trabzon

Sam Bobrick’in unutulmaz eseri, komedi dolu bir akşam geçirmemizle beraber, trajikomik bir hikayenin de seyirciyle buluşmasını sağlıyor. Trabzon’da bu keyifli cinayet gizemi macerasını izlemek için 12-14 Kasım tarihlerinde Atapark Haluk Ongan Sahnesi’nde yerinizi almalısınız. Oyunun biletlerine Biletinial üzerinden ulaşabilirsiniz.

3 ERKEK GEZEGENİ

ERKEK GEZEGENİ
Van

Erkek ne için yaşar? sorusunun cevabını arayacağınız, erkeklerin dünyaya bakış açılarını ele alan oyun; Van Devlet Tiyatrosu aracılığı ile seyirci karşısına çıkıyor. Van Kültür Merkezi Sahnesi’nde 12-14 Kasım tarihlerinde sergilenecek oyunun biletlerine Biletinial üzerinden ulaşabilirsiniz.

2 BİR DÜŞ GİBİ (CAHİDE SONKU)

BİR DÜŞ GİBİ (CAHİDE SONKU)
İzmir

İzmir Devlet Tiyatrosu’na ait olan bu oyunda; son oyununun provasını yapmak için seyircisiyle bir araya gelen, Türk Tiyatro ve sinemasının ilk dönemlerinde efsaneleşmiş kadın oyuncu ve yönetmenlerinden Cahide Sonku; acıları, hayalleri, başarı, başarısızlıkları ve aşklarıyla karşımıza çıkıyor. Karşıyaka Sahnesi’nde 12-14 Kasım tarihlerinde sergilenecek oyunun biletlerine Biletinial üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 JOSEF BIEDER’İN YILDIZININ PARLADIĞI AN

JOSEF BIEDER’İN YILDIZININ PARLADIĞI AN
İstanbul

Usta oyuncu Ali İpin ve Özge Özdemir’in oyuncu kadrosunda bulunduğu oyunda; mesleğine aşık bir aksesuvarcının hayatı ele alınıyor. Oyunda; bir akşam iptal olan oyun saatinde sahneye girip ertesi günün aksesuvarlarını hazırlamak isteyen Josef, bir anda oyunun iptal olduğundan habersiz seyirciyi karşısında görür ve ne yapacağını bilemeden hayat hikayelerini anlatmaya başlar. Üsküdar Tekel Sahnesi’nde 12-14 Kasım tarihlerinde sergilenecek oyunun biletlerine Biletinial üzerinden ualaşbilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.