İlişkiler Hakkında İpuçları Veren 5 Romantik Komedi Filmi

İlişkilerinize yeni bir heyecan katması muhtemel, aşkın komediyle harmanlanmasını ele alan 5 filmi sizler için listeledik. Hepsi de birbirinden değerli 5 film, izlemeniz için sizleri bekliyor.

5 Kadınlar Ne ister?

Kadınlar Ne ister?
What Women Want

“Her şeyi” ya da “ilgi” olarak net verilen kısa cevapların geçerliliğini tartışabileceğiniz film, kadınları genellemeyin ve sorularla ilişkileri yıpratmayın fikrine bağlıyor. Eğer açsa karşınızdakinin erkek ya da kadın olmasına gerek yok, yemek istediğini bilirsiniz. Yine de “empati” temalı bu film, karantina günlerinde harika bir zaman geçirmenizi sağlayabilir.

4 50 İlk Öpücük

50 İlk Öpücük
50 First Dates

“Her şeyi unutmak gerçekten iyi bir şey mi” diye kendinizi sorgulamanıza neden olacak film, “bazı yaraların dermanı yardadır” diye de ekliyor. Sağlık sektörünün en alternatif hali olan aşkın getirdiği veya getireceği güzel şeylere uyanmanızı diliyoruz.

3 Bay Evet

Bay Evet
Yes Man

“Aşk kural tanımaz” konulu bu film, ne olursa olsun ilişkide duygularınızı ve düşüncelerinizi saklamamanız gerektiğini gösteriyor. Bu romantik komedi filmi sizi güldürecek örneklemelerle bay evet ya da bay doğru olmak değil de ilişkide kendiniz olmanızın daha yararlı olacağını gösteriyor.

2 Harry, Sally ile Tanışınca

Harry, Sally ile Tanışınca
When Harry Met Sally…

Film, hikayesinde başrolü arayıp figüranlarda kaybolan insanların bir şekilde karşılaşmasının veya baktığını görmesinin olası bir durum olduğunu gösteriyor. Bakmakla görmek arasındaki o kalın çizgide süren bir olay örgüsü, size bir bakış açısından ziyade bir görüş açısı sunuyor.

1 Aşk Doktoru

Aşk Doktoru
Hitch

İlk ilişkisi feci bir şekilden biten bir adam daha sonra müthiş bir aydınlanma geçiriyor. Bunun sonunda ise “kadınlar ağzını 45 dereceden fazla açıyorsa ruj sürecektir” anlamı çıkartabiliyor. Yani her hareketin anlamını çözüyor. Peki, gerçek bir aşk bu kurallara ne kadar uyabilir?

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.