Karantinaya En Çok Sevinebilecek 5 Tembel Animasyon Karakteri

Karantina günlerinde uyuduğuna yemin edebileceğimiz ama kanıtlayamayacağımız 5 tembel animasyon karakterini sizler için listeledik.

5 Şimşek

Şimşek

Zootropolis’in ismine en tezat karakteri Şimşek, ağır çekim efektinin vücut bulmuş hali. Bir tembel hayvan olan Şimşek, filmin en kısa sürecek sahnesini uzatmasıyla birlikte seyirciyi güldürmeyi de başarmasıyla bu durum bir hayli hoş gözükmüştür.

4 Sid

Sid

Buz Devri’nde tembel hayvanların atası olarak kabul ettiğimiz Sid, peltek dublajıyla büyük bir fan kitlesi yaratmıştır. Yatmayı, uzanmayı ve oturmayı çok seven Sid, yolculukları bir mamut olan Manfred’in üzerinde yapmaya da bayılır.

3 Po

Po

Bir kung fu efsanesini görmek için çıktığı yola kung fu efsanesi olarak devam eden pandamız, topluma iyi ördek bir babanın oğludur. Evet, ördek bir babanın oğludur. Yemekle haşır neşir olan Po, büyük göbeği ve doyumsuz açlığı ile her şeyi yapabilir. Tabii ki tercihi ise sadece yemek yemektir.

2 Uykucu Şirin

Uykucu Şirin

Onu yattığı yerden uyandırmanın tek yolu, ona daha rahat bir yatağa yatırmak olabilir. Ayrıca sadece yattığı için en uslu şirin de tembel şirindir. Uyumadığı zamanlarda yaptığı şey ise uyuyacak bir yer aramak veya verilen bir görevi yerine getirmemektir.

1 Garfield

Garfield

Pazartesi’lerden nefret eden ve lazanyaya bayılan bu kedi, uzun yıllar içimizdeki kedi olma isteğini canlı tutmuştur. Zekası sayesinde çoğu kişiden istediğini elde edebilen bu karakter, tembelliğin resmini çizmiştir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.