Sinemanın Sempatik Yüzü Emilia Clarke’nin 5 Faklı Türdeki Filmi

 Emilia Clarke, objektiflere yansıyan gülümsemesiyle ve sempatisiyle herkesi kendine mest etmekte oldukça başarılı bir oyuncudur. Kendisini beyaz perdede çeşitli rollerde görüp her haliyle hayran kalınası oyunculuğuna şahit olabilirsiniz. Biz de sizin için Emilia Clarke’ın farklı türlerdeki oyunculuk becerisini gözler önüne seren 5 filmini listeledik.

5  Spike Island/Komedi

 Spike Island/Komedi

5 arkadaşın sıkıcı hayatlarına renk katan şey ve birlikte olmalarını sağlayan şey müziktir ve hayranı oldukları müzik grubunun konserine gitmek için can atarlar. Bu şekilde kendi kasetlerini de dinletmeyi amaçlarlar.

4 Senden Önce Ben/Romantik

Senden Önce Ben/Romantik

Aynı isimli kitaptan uyarlanan film, Emilia Clarke’ın oynadığı karakterin karakteristik gülümsemesini, Sam Claflin’in, oynadığı karakterin karamsar dünyası ile birleştiriyor. Gülümsemenin en güzel ilaç olduğu bilgisinin doğruluğunu ve hayatın kaynağındaki dramın gücünü gösteren film, vizyonda oldukça başarılı bir hasılat elde etti.

3 Terminatör: Genesis/Bilim Kurgu

Terminatör: Genesis/Bilim Kurgu

Ünlü serinin 5. filminde de karanlık tema bütün ışığı emiyor. Serinin ilk iki filminin de senaristi olan William Wisher’ın tekrar imzasını attığı bu film, oyuncu kadrosunda Arnold Schwarzenegger’in yanında Emilia Clarke ve Jai Courtney gibi sevilen isimleri de bulunduruyor.

2 Above Suspicion/Aksiyon

Above Suspicion/Aksiyon

Yeni evli bir FBI ajanının dağ kasabasına atanmasıyla başlayan film, ajanın muhbir bir kadınla ilişkisiyle şekilleniyor. Joe Sharkey’in kurgudan uzak bir kitabından uyarlanan film, gerçekçiliğiyle göz dolduruyor. Başrolde Emilia Clarke’a ise Jack Huston eşlik ediyor.

1 Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi/Macera

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi/Macera

Star Wars sinematik evreninin bir parçası olan film, bu evrenin en sevilen karakterlerinden biri olan Han Solo temellidir. Bilim kurgu ve aksiyon türlerinin üzerinde bulunan uzun bir macerayı ele alan film, bir yan hikaye olarak Star Wars serisini çok güzel bir şekilde beslemiştir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.